Инструкция по заполнению додатка до таблиц 1 зв ту форма д4 в 2013

инструкция по заполнению додатка до таблиц 1 зв ту форма д4 в 2013
Фахівців ДФСУ зпапитали: чи оподатковується акцизним податком послуга з куріння кальяну та як при цьому визначається база оподаткування? У відповіді податківці зауважили наступне. Єдиний внесок нараховується виходячи з розміру єдиного внеску 22 відс. (що діє на день нарахування) на фактично нараховану винагороду за договором цивільно-правового характеру незалежно від її розміру, але з урахуванням максимальної величини бази нарахування. Варто нагадати, що єдиний внесок для фізичних осіб-підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, нараховується на суми, що визначаються такими платниками самостійно для себе, але не більше максимальної величини бази нарахування єдиного внеску. Більш складні випадки, будуть описані у наступних статтях.


Відповідно до пункту 5 наказу №276 він набирає чинності з першого числа місяця, що настає за місяцем його офіційного опублікування. Попереднє податкове повідомлення-рішення вважається скасованим (відкликаним).На завершення заходу надано відповіді на запитання присутніх та наголошено на кампанії декларування доходів громадян, яка триватиме до 3 травня 2017 року. До уваги платників податків! Незважаючи на свій юний вік майбутні платники повинні з дитинства усвідомлювати, що податки відіграють вагоме соціальне значення, тому їх сплата є важливим та почесним обов’язком громадян. З цією метою фахівці відомства проводять екскурсії в Музей податкової служби Тернопільщини. При цьому внесення змін до сум нарахованої заробітної плати або доходу та у зв’язку з цим до нарахованих сум єдиного внеску за звітний місяць при формуванні і поданні скасовуючих документів не допускається. Вже в кінці січня ви запропонуєте керівництву рішення, як можна вийти зі складної ситуації. І це допоможе швидко піднятися в гору!

Налаштування модуля дозволяють визначити, в якому саме програмному продукті слід приймати ті чи інші документи. Суми відпускних заносяться в поле відповідного місяця тільки в сумі, що припадає на дні відпустки цього місяця з КТН «10». Суми виплат, нарахованих за дні тимчасової непрацездатності, відображаєте в окремих рядках у полі відповідного місяця тільки в сумі, що припадає на такий місяць. Відповідно до пункту 5 наказу №276 він набирає чинності з першого числа місяця, що настає за місяцем його офіційного опублікування. Така ж ставка застосовується і у випадку, якщо нерезидент отримав спадщину на території України.

Похожие записи: